ЗА нас

 • Основана кон крајот на 2014 година, компанијата е специјализирана за производство на различни спецификации на ласерско гравирање машина, машина за обележување на оптички влакна ласерски, оптички ласерски машина за сечење на оптички влакна. Компанијата инвестираше многу во развојот на трајни линии и автоматизација на ласерски машини. Производи се користат главно за извоз.

 • соработка

  соработка

  Секој производ е внимателно да се направи, тоа ќе се направи сте задоволни. Нашите производи во процесот на производство имаат ...
 • глобалната

  глобалната

  Денес, ние сме со голема страст и искреност и понатаму да ги исполни потребите на нашите глобални клиенти со добар квалитет ...
 • технологија

  технологија

  Со технологијата како јадро, развој и производство на високо квалитетни производи во согласност со ...

Нови пристигнувања

функција Производи

WhatsApp Онлајн Chat!