RRETH nesh

 • E themeluar në fund të vitit 2014, kompania është e specializuar në prodhimin e specifikimeve të ndryshme të gdhendje lazer makine, fibër optike lazer shënuar Machine, optike fibër laser machine. Kompania ka investuar shumë në zhvillimin e linjave të qëndrueshme dhe automatizimin e makinave lazer. Produktet janë përdorur kryesisht për eksport.

 • Bashkëpunimi

  Bashkëpunimi

  Çdo produkt është bërë me kujdes, ajo do të bëjë që ju të kënaqur. Produktet tona në procesin e prodhimit kanë ...
 • global

  global

  Sot, ne jemi me pasion të madh dhe sinqeritet për të përmbushur më tej nevojat e klientëve tanë global 'me cilësi të mirë ...
 • teknologji

  teknologji

  Me teknologji si bazë, zhvillimin dhe prodhimin e produkteve të kualitetit të lartë në bazë të ...

Arritje të reja

Feature Produkte

WhatsApp Online Chat!